Uygar İnci'yi korumak için ne karar alacak?

DİZİ 19.01.2024, 07:31
Uygar İnci'yi korumak için ne karar alacak?

Yapımcılığını Acunmedya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Mesude Erarslan’ın yaptığı, senaryosunu Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Aşka Düşman” 19 Ocak Cuma akşamı TV8’de izleyicisiyle buluşuyor.

Başrollerini Nazan Kesal, Buse Meral ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Merve Nur Bengi, Esra Ruşan, Ebru Aykaç, Bedia Ener, Barış Aytaç, Bihter Dinçel, Lavinya Ünlüer, Beste Kanar, Pelin Bahsi, Mehmet Çepiç, Jale Yücel, İbrahim Şahin, Mustafa Arhan, Berkan Bulut ve Sermet Yeşil gibi isimler rol alıyor.

Bu akşam ekrana gelecek 3. bölümde; İnci Uygar’ın söylediği gibi ilk öpenin kendisi olduğunu hatırlamıştır. Uygar gözaltına alınmıştır. Uygar ve İnci bir araya gelince ilk kez birbirlerini doğru anlarlar. Uygar İnci’nin acısının ve açmazının farkındadır.. İlk duruşmada Uygar İnci’yle ilgili aleyhte bir beyan vermez. Sadece suçsuz olduğunu söyler..

Uygar’ın İnci’yi korumak için aldığı karar kasabada kendisini zor duruma sokacak. Uygar sonunda hiç beklemediği bir bedel ödeyecek, ölümle burun buruna gelecektir.. İnci Uygar’a verdiği zararı görünce kendini, hayatını sorgulamaya başlayacaktır.

Yorumlar (0)