Vahşi Şeyler Alper Alpözgen'e ithaf edildi

DİZİ 09.01.2021, 11:51 09.01.2021, 15:53
Vahşi Şeyler Alper Alpözgen'e ithaf edildi

Yapımcılığını Depo Film’in, proje tasarımını I-Content’in üstlendiği, Alper Alpözgen'in senaryosunu yazıp Erkan Tunç’un yönettiği smart-komedi dizisi Vahşi Şeyler yeni dijital platform Exxen’de seyirciyle buluştu.

Her hafta 15’er dakikalık iki yeni bölümü platforma yüklenen aksiyon dolu komedide, evlilikleri bitme noktasına gelmiş çiftin bir suça ortak olmaları ile o suçu beraberce örtbas etmeye çalışırken küllenen aşklarının yeniden alevlenmesi hikaye ediliyor. 

Nurgül YeşilçaySelim BayraktarHazal Türesan ve Aytaç Uşun'un yer aldığı dizi smart komedi anlayışıyla seyirciden büyük ilgi görüyor. Vahşi Şeyler dizisi uzun zamandır yazdığı projenin seyirciyle buluşmasına tanıklık etmeyi hayal ederken ani biçimde hayatını kaybeden Alper Alpözgen'e ithaf edildi.

Dizide, obsesif kompülsif kişilik bozukluğundan muzdarip Şule, (Nurgül Yeşilçay) kocası Bora’nın (Selim Bayraktar) onu psikoloğu ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Zerrin (Hazal Türesan) ile aldattığını öğrenir ve boşanmaya karar verir.

Hemen akabinde aynı evde mahsur kalan Şule, Bora, Zerrin ve olan bitenle hiç alakası olmayan bir pizzacı kuryesi Recep (Aytaç Uşun) mücbir sebeplerle şiddetli bir yüzleşmenin tarafı olurlar. Birlikte geçirmek zorunda kaldıkları hafta sonu boyunca süregiden; kadın erkek rolleri, aşk, varoluş ve hayatın tabiatı üzerine tartışmalar istenmeyen bir şiddet olayıyla sonuçlanır.

Bu olayı birlikte örtbas etmeye çalışan kahramanlarımızın sönmeye yüz tutmuş aşkları, suç ortağı olmanın heyecanıyla yeniden alevlenir.

Yorumlar (0)