“Var Bunlar” 2 yeni bölümüyle TOD’da yayında!

DİZİ 22.12.2022, 10:08 23.12.2022, 09:40
“Var Bunlar” 2 yeni bölümüyle  TOD’da yayında!

Gündelik hayatın içinden çıkılmaz tekdüzeliğinde sürüklenen iki yakın arkadaş Samet ve Tufan’ın maceralarını konu alan TOD ORIGINALS içeriği “Var Bunlar”, ikinci sezonuyla her hafta TOD’da izleyicisiyle buluşuyor.

İkinci sezonda Tufan ve Samet gündelik hayatlarına, küçük takıntılarına, sosyal dertlerine devam ederken bir yandan da bitmek bilmez, zaman mekân tanımaz bir maceranın içindedirler. 

8.BÖLÜM: BAŞKA ADNAN

Samet ve Tufan yıllar önceden tanıdıkları ve sonradan özgüven kazanmış bir arkadaşlarıyla karşılaşır. Tufan arkadaşının nasıl böyle değiştiğini merak edip peşine düşerken Samet ise o arkadaş gibi özgüven kazanmak için illegal işlere bulaşmaya karar verir. 

9.BÖLÜM: PETİBÖR YASASI

Dünyanın en takıntılı insanı Samet’in yeni bir takıntısı vardır; sonunda yapabileceği şahitliği en iyi şekilde yapabilmek… Bu sırada takıntılı erkeklerden hoşlanan bir kızı etkilemek için Tufan, Samet’e dönüşmektedir.  

Yapımını Z Medya’nın yapımcılığını Elif Yakarçelik’in üstlendiği dizinin senaryosunu performanslarıyla takdir toplayan başrol oyuncuları Giray Altınok ve Kerem Özdoğan birlikte kaleme alıyor. beIN MEDIA GROUP’un dijital içerik platformu TOD’da yayınlanacak “Var Bunlar”, birbirinden eğlenceli bölümlerin yer alacağı ikinci sezonuyla izleyicilerine yine keyif dolu anlar yaşatacak.

Yorumlar (0)