Yalı Çapkını üç kategoride de birinci!

DİZİ 04.03.2023, 12:34 06.03.2023, 09:28
Yalı Çapkını üç kategoride de birinci!

Star ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, izleyicilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizi, dün akşam yayınlanan bölümüyle her üç kategoride de yine cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Star’ın sevilen dizisi ‘Yalı Çapkını’ yirmi ikinci bölümüyle hem Total hem AB hem de ABC1 kategorilerinde birinci olarak 3 Mart Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

Ferit’in Seyran’ı sevdiğini ona söylemesi Seyran’ı bir yandan çok mutlu ederken; bir yandan da Ferit’i kontrolü de elinden bırakmadı. Efe Han’la yapacağı projeyi de reddeden Seyran’ın bu kararına çok mutlu olan Ferit onu hazırladığı sürprizle şaşırtırken; ikili romantik bir akşam geçirdi. Fuat; Ferit’le ilgili duyduğu huzursuzluğu evde yansıtınca Halis Ağa’nın tepkisiyle karşılaştı. İfakat ise Latif’in estirdiği teröre dur demek için kolları sıvadı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

‘Yalı Çapkını’, yeni bölümleriyle her cuma Star’da!

Yorumlar (0)