“Yalı Çapkını” zirveyi bırakmıyor

DİZİ 12.11.2022, 10:51 14.11.2022, 09:33
“Yalı Çapkını” zirveyi bırakmıyor

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu “Yalı Çapkını” dizisinin yedinci bölümü 11 Kasım Cuma akşamı Star ekranlarında yayınlandı. İzleyicinin yoğun ilgisi ile Yalı Çapkını;  her üç kategoride de Cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Star’ın merakla beklenen “Yalı Çapkını” dizisi yedinci bölümüyle hem Total hem AB hem de ABC1 kategorilerinde birinci olarak 11 Kasım Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

Yusuf, Pelin’e yalıdan haberler vermeye başladı. Esme hastalanınca onu ziyarete giden Seyhan geceyi annesiyle geçirdi. Bunun üzerine Pelin’le dışarı çıkan Ferit ehliyetini kaptırdı. Suna’nın Ferit’i öptüğünü öğrenen Kazım; Suna’yı onu isteyen görücüye vermek için harekete geçti. Ferit’ten ablasını kurtarmak için yardım isteyen Seyran’a Ferit de kendi şartını koştu.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

“ Yalı Çapkını”, yeni bölümleriyle her Cuma Star’da!

Yorumlar (0)