Yaman, Deniz'in hesaplarını bozabilecek mi?

DİZİ 27.02.2024, 07:46
Yaman, Deniz'in hesaplarını bozabilecek mi?

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği NOW’un sevilen dizisi Yabani’nin bu akşam ekrana gelecek bölümünde ;

Yaman, Deniz’e Rüya tarafından atılan mesajı duyduktan sonra Deniz’in bu zamana kadar karşılaşmadığı türde klinik bir vaka olduğunun farkına varır. Hiçbir şeyden haberi olmayan Rüya, Deniz tarafından manipüle edilmektedir. Yaman’ın herkese Deniz’in manipülatif kişiliğini kanıtlamaktan başka çaresi yoktur. Fakat Deniz bu zamana kadar tüm adımlarını hesaplı atmıştır. Yaman ise bu hesabı bozmaya kararlıdır.

Serhan’ın hastane yönetimini geri aldıktan sonra ilk hamlesi Güven ve Neslihan’ı şaşırtan bir karar olur. Güven, Özge’nin hamileliğini öğrendikten sonra, ona evliliklerine dair net bir cevap veremeyecek kadar karmaşık bir durumun içindedir. Özge, Güven’den duyması gerekenleri Serhan’dan duyar. Bu durum Serhan’ın Özge’yi Güven ve Neslihan’a karşı kullanmasını kolaylaştırır. Neslihan ise Yaman’ın Deniz tarafından sıkıştırıldığı köşede yanında duran tek kişidir. Yaman ve Deniz çatışması, Neslihan’la Özge’yi tekrar karşı karşıya getirir.

Manipülasyon, Deniz’in Yaman’a karşı kullanabileceği en iyi silahtır. Yaman’ı alt etmek istiyorsa çevresindeki herkesi kendi yanına çekmesi gerektiğini anlar. Etkileyemediği tek kişi, Deniz’i Asi’nin etrafında görünce deliren Alaz olur. Cesur adım adım mafya işlerinde ilerlerken, ismi gibi Cesur kişiliği hızla yükselmesini sağlamaktadır. Fakat karşılarına çıkan beklenmedik biri, Yaman ve arkadaşlarının sokaklarda geçen çocukluklarına dair en büyük acıları tekrar su yüzüne çıkaracaktır.

Yabani yeni bölümüyel bu akşam saat 20:00'de NOW'da!

Yorumlar (0)