Yaman ve Ateş bir sırla birbirine bağlanır

DİZİ 14.01.2024, 11:39
Yaman ve Ateş bir sırla birbirine bağlanır

NTC Medya-Mehmet Yiğit Alp ve Fatih Aksoy'un yapımcılığını üstlendiği, Burcu Över'in senaryosunu kaleme aldığı, Semih Bağcı'nın yönettiği Safir'de bu akşam; hem işini hem de evini kaybeden Feraye, bir süre Yaman’la ilişkisine ara vermek ister. Yaman bu konuda da her taşın altından çıkan Ateş’e karşı bilenmekte, onu suçlamaktadır. Güneş ise ortadan kaybolan Ateş için endişelidir. Okan’ın da araya girmesiyle birlikte Yaman, Ateş’in peşine bu defa hesap sormak için değil hayatını kurtarmak için düşer. Yaman Ateş’i kurtabilecek midir? Kardeşlik mi, düşmanlık mı galip olacaktır? Ateş ise aynı saatlerde hayatını değiştirecek bir olayın içine doğru adım adım yürümektedir. Onu bekleyen tatsız sürpriz Yaman ve Ateş’i bir sırla birbirine bağlar.

BEKİR YAMAN'I KARAR VERMEYE ZORLAR

Diğer taraftan Feraye, daha fazla ısrar etmek istemez ve atölyeden ayrılmaya karar verir. Aleyna ise ona gizli kapaklı iş bularak Ürgüp’ten gönderme peşindedir. Feraye, Aleyna’nın kurduğu tuzağa düşüp ünlü bir markadan gelen teklifi kabul edecek mi? Bekir, işlediği cinayetin ortaya çıkmasıyla birlikte Cemile’ye birlikte kaçmayı teklif eder. Cemile bu teklife nasıl cevap verecek? Bekir diğer yandan intikam peşindedir. Sırrını bilen tek kişi Yaman olduğuna göre adını veren de o olmalıdır. Yaman’ı ele geçiren Bekir ona karar vermesi çok zor bir seçenek sunar.

İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayaca, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk'un rol aldığı Safir bu akşam 20.00'de atv'de!

Yorumlar (0)