Yaman zamana karşı yarışıyor

DİZİ 24.05.2024, 07:42 25.05.2024, 20:44
Yaman zamana karşı yarışıyor

Yabani, bu akşam otuz beşinci bölümü ile NOW ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Sır duvarları yıkılır. Serhan’ın gerçek yüzünü herkes görmüştür artık. Bundan böyle kaçmaktan başka çaresi olmayan Serhan, bu uğurda Neslihan’ı rehin tutup ailesine şantaj yapmayı bile göze alır. Kardeşlerini Serhan’a kurban etmemeye kararlı olan Yaman, annelerinin kaçırıldığını çocuklardan gizlemeye çalışır. Fakat Alaz’ı bu korkunç gerçekten uzak tutması kolay olmayacaktır. Serhan’la en büyük yüzleşme artık kaçınılmazdır.

Yaman annesini kurtarmak için ne gerekirse yapmaya hazırdır. Fakat Serhan’ı deliğinden çıkarabilecek yegane güç, yine çocuklarıdır. Çağla taşıdığı vicdan azabıyla kendini yem haline getirir. Ece ise bazı gerçeklere herkesten önce ulaşır. Serhan en güvendiği şeyle, yani evlatlarıyla sınanmak üzeredir.

Neslihan ise Şebnem’le birlikte kilit altındadır ve iki kadın eteklerindeki bütün taşları dökerler. Serhan’ın baskıları, Şebnem’in erken doğum sancılarını başlatır. Bir tarafta Neslihan hem bebeği hem anneyi kurtarmak zorundadır. Bir tarafta Yaman onlara vaktinde ulaşmaya ve Serhan’ı elinden kaçırmamaya kararlıdır. Ancak zamana karşı bu yarışın sonunda herkes için çok acı kayıplar vardır

Yabani bu akşam saat 20:00'de NOW'da!

Yorumlar (0)