"Yan Oda" bu akşam Star'da!

DİZİ 06.03.2024, 16:34 10.03.2024, 16:45
"Yan Oda" bu akşam Star'da!

Bu yılın en merakla beklenen işleri arasına adını şimdiden yazdıran Star dizisi Yan Oda bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği dizinin senaryosunda ise Yalı Çapkını'nın da senaristi olan Mehmet Barış Günger ve Terzi dizisinin senaristleri Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu var. Yönetmen koltuğunda ise Masumlar Apartmanı'nın da yönetmeni olan Çağrı Vila Lostuvalı oturuyor. Dizinin konusuna gelince; kariyeri düşüşte bir sunucu olan Sevgi ve ülkenin önde gelen iş insanı Fikret, herkesten gizli bir nikahla hayatlarını birleştirirler. Fakat şimdi onları işin en zor kısmı beklemektedir. Haberi aileleriyle paylaşırlar ama hiç kimse bu evliliği iyi karşılamaz. Cevale ve Şelale, Fikret'in evine taşınmayı hiç istemese de Sevgi, içinde oldukları şartların onları buna mecbur bıraktığı söyler.

Alabey'lerin evinde de aynı tartışmalar sürmekte, Nurcihan ve Taylan birlikte yaşama fikrine tepki göstermektedir. Cevale’nin taşınmamak için sığındığı bahaneye çözüm düşünen Fikret onun için sıra dışı bir taşınma yöntemi hazırlar.Yaşam tarzlarıyla birbirine taban tabana zıt bu iki aile bir araya geldiğindeyse daha ilk dakikadan soğuk rüzgarlar eser ve büyük çatışmaların başlayacağının sinyallerini verir. Sevgi ve Fikret çocuklarının birbiriyle kaynaşması için bir yemeğe çıkarlar. Fakat Taylan'ın yaşam tarzına tanık olmak Şelale için hiç kolay olmaz. İkili arasındaki çekişmeler alevlenirken, kendilerini açıklaması zor bir durumun içinde bulurlar.

Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Derya Karadaş, Bülent Polat, Nezaket Erden, Mehmet Bilge Aslan, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş ve Melek Baykal gibi birbirinden başarılı isimlerin rol aldığı Yan Oda bu akşam 20.00'de Star'da!

Yorumlar (0)