"Yargı"da Seçil’in hikayesi izleyenleri ağlattı!

DİZİ 18.12.2023, 13:42 18.12.2023, 16:17
"Yargı"da Seçil’in hikayesi izleyenleri ağlattı!

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı Yargı dizisi dün gece yayınlanan 76’ncı bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Dizi Ab’de 5,97 reyting yüzde 17,00 izlenme payı ile 20+ABC1’de ise 6,66 reyting yüzde 16,20 izlenme payı ile günün en çok izlenen dizisi oldu.

Seçil’in hikayesi izleyicilerin kalbini paramparça ederken heyecanın yüksek olduğu bölüm sosyal medyanın da gündemindeydi. #Yargı, #Eren ve #Osman etiketleri gece boyu sosyal medya listelerinde yer alırken dizinin heyecan dolu bölümüne ve Seçil’in hikayesine binlerce mesaj yağdı.

Kadir’in gönderdiği zehirli pizzanın şokunu yaşayan Osman, kimse pizzadan yemesin diye kendine özel istediğini söyleyerek kutuyu aldı. Ceylin’in ısrarı sonucu bir dilim yiyen Osman, dışarı çıkıp kusmaya başladığı esnada yanına gelen Çınar’a her şeyi anlattı. Ceylin Parla’yı Seçil’in avukatı yaparken Seçil’in ifadede anlattıkları karşısından Parla dahil herkes perişan oldu.

Seçil içine düştüğü çetenin bildiği tüm detaylarını anlatırken ekip elindeki bilgilerle çetenin peşine düştü. Seçil’in anlattıkları üstünden araştırma yapan Ceylin ve Parla bir gazetecinin adına ulaştı. Kadir’in yanına giden Yekta ondan bu Seçil olayının derinliğini öğrenirken Osmanların yanına gelerek ucunun sonunda Can’dan dolayı onlara da değeceğini anlattı ve Osman’a bütün malları Aylin’e devretmesini söyledi.

Tüm bunlar yaşanırken Eren ve Efe Savcı baş başa bir akşam dışarı çıktı ve Efe Savcı Tuğçe ile ilgili hislerini Eren’e anlattı. Bölümün sonunda Ceylin gazeteci ile buluşmaya evine gittiğinde gazeteci apar topar kaçmaya çalışırken bindiği arabası bir anda patladı.

Yargı merakla beklenen yeni bölümüyle pazar akşamı Kanal D’de!

Yorumlar (0)