"Yarım Kalan Aşklar" Series Mania'ya seçildi

DİZİ 31.08.2021, 11:54 01.09.2021, 13:08
"Yarım Kalan Aşklar" Series Mania'ya seçildi

Yapımcılığını TIMS&B Productions'ın, dağıtımını Inter Medya'nın üstlendiği Yarım Kalan Aşklar/ Interrupted, Avrupa'nın yalnızca dizilere ayrılmış en büyük etkinliği Series Mania'ya seçildi.

Dizi festivalin Forum Exclusive bölümünde yer alacak. Serinin iki bölümü, 30 Ağustos - 1 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında Lille Grand Palais'deki Series Mania Forum'da izlenebilecek. Ayrıca bölümler, endüstri profesyonellerinin erişebileceği bir gösterim odasında çevrim içi olarak da yer alacak. Yarım Kalan Aşklar, festivalin Forum Exclusives bölümü için seçilen 21 yapım arasında Türkiye'den listeye giren tek proje oldu.

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını gerçekleştirdiği, BluTV’nin özel yapımları arasında en “orijinal” ve de “sıradışı” aşk hikayesini anlatan ‘Yarım Kalan Aşklar’, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybedip sürpriz bir kişinin bedeninde dünyaya geri dönen Ozan’ın yaşadıklarına kamerasını çeviriyor.

Aksiyonun gizemli öğelerle buluştuğu yüksek tansiyonlu yapımda Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in yanında Cem Davran, Ezel Akay, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu, Gizem Ünsal gibi önemli isimler de yer alıyor. Türkiye’nin ilk büyülü gerçekçi dizisi olan ‘Yarım Kalan Aşklar’ın yönetmen koltuğunda usta yönetmen Umur Turagay otururken, senaryosu ise Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un imzasını taşıyor. Dizi, uluslararası dağıtımcılığını yapan Inter Medya aracılığıyla dünyada da diziseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
24
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?