Yarın Yokmuş Gibi büyük yankı uyandırdı

DİZİ 02.02.2024, 13:18 02.02.2024, 13:25
Yarın Yokmuş Gibi büyük yankı uyandırdı

Tûba Büyüküstün ve Halit Ergenç’i buluşturan “Yarın Yokmuş Gibi”nin tanıtımı izleyiciden büyük ilgi gördü. Dizi, 14 Şubat’ta GAİN’de izleyiciyle buluşuyor. Halit Ergenç ve Tûba Büyüküstün, yıllar sonra “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinde bir araya geldi. Merakla beklenen dizinin ilk teaser’ı büyük yankı uyandırdı. 

Bir röportaj vesilesiyle tanışan genç oyuncu Manolya (Tûba Büyüküstün) ve deneyimli gazeteci Hakan’ın (Halit Ergenç) yolları bir tesadüf sonucu tekrar kesişir. İkili, dürüst ve açık bir iletişim kurmanın yollarını ararken bunun aslında hiç de kolay olmadığını fark ederler. Birlikte geçirdikleri kısa ama yoğun zaman zarfında önyargılarıyla yüzleşirken birbirlerine yaklaşımları da değişmeye başlar. İnsan bazen hiç tanımadığı birine en derin sırlarını anlatıverir. Saklamadan, saklanmadan, bütün samimiyetiyle anlatır. Yarın yokmuş gibi anlatır hem de… Gece biter, sabah olur, geriye yalnızca kelimeler kalır…

14 Şubat’ta GAİN’de ekrana gelecek “Yarın Yokmuş Gibi”de seyirciyi romantizm ve gizem dolu bir atmosfer bekliyor. 

Yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, CB Medya imzasını taşıyan dizinin yönetmen koltuğunda Zeynep Günay oturuyor. “Yarın Yokmuş Gibi” 2003 yapımı, Theo van Gogh’un yönettiği “Interview” filminden senarist Ekin Atalar tarafından diziye uyarlanarak GAİN ekranına taşınıyor.

“Yarın Yokmuş Gibi” 14 Şubat’ta sadece GAİN’de.

Yorumlar (0)