Yaşam Koçu sete çıktı!

DİZİ 09.11.2023, 13:39 09.11.2023, 13:59
Yaşam Koçu sete çıktı!

Uzun ve titiz bir ön hazırlık sürecinden sonra “Yaşam Koçu” ekibi motor dedi. İstanbul’un çeşitli semt ve platolarında çekilen; gündemdeki olayları, enerji, frekans ve astroloji gibi herkesin ilgi gösterdiği konuları eleştirel mizahi bir perspektiften kaleme alan Doğu Demirkol’un Yaşam Koçu filminin başrollerinde Doğu Demirkol ve Yağmur Tanrısevsin yer alıyor.

Hikaye ve konsept tasarımını filmin yapımcılarından Emrah Güzelkokar’ın üstlendiği Yaşam Koçu’nun senaryo çalışmaları sırasında Doğu Demirkol, gözlemler yapmak üzere Yaşam Koç’ları, Enerji terapistleri ve Astrologlar ile bir çok seans yaptı. Seanslardaki gözlemlerini kendi komedi anlayışıyla senaryoya da yansıttı! 
12 Ocak’ta Vizyonda!

Yaşam Koçu'nda; aşık olup bir türlü açılamadığı ve mecburi kankalık vasfıyla eşlik ettiği ünlü oyuncu Helin ile yaşam koçları, enerjici ve falcıları dolaşan Cafer, bu tarz işleri tiye alıp dalga geçerken bir anda kendini ülkenin en popüler yaşam koçu olarak bulur. Gün geçtikçe çevresinde oluşan müritlerin etkisiyle kerameti kendinden sanan Cafer’in gerçeği bulması için önce kendini bulması gerekmektedir. 

Doğu Demirkol ve Yağmur Tanrısevsin ikilisi uyumları ve eğlenceli halleriyle sette keyifli anlar yaşatıyor. Yönetmenliğini Burak Kuka, yapımcılığını Wovie, RetroPro, Netd & DMC’nin üstlendiği Yaşam Koçu 12 Ocak 2024'te sinemaseverlerle buluşacak.

Yorumlar (0)