"Yeşilçam'a geri dönüşler çok güzel"

DİZİ 29.04.2021, 12:52 30.04.2021, 11:14
"Yeşilçam'a geri dönüşler çok güzel"

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni bölümünde sevilen oyuncu Selin Şekerci, hem samimi itirafları hem de neşeli tavrıyla geceye damgasını vurdu.

Yakın zamanda BluTV'de yer alan Yeşilçam dizisiyle sevenleri karşısına çıkan Şekerci, ilk defa dijital bir platforma iş yapmış olmanın deneyimini; “Ana akıma iş yapmaktan çok daha keyifliydi kesinlikle. Hani sabah olsa da sete gitsem diye düşündürtüyordu ve sete gitmeyi özletiyordu bana. Ana akımda buna fırsatımızın bile olmadığı bir tempo oluyor ne yazık ki.

Set gecenin üçünde bitiyor sabahın yedisinde yeniden set oluyordu ana akıma yaptığımız işlerde. Bunun yanında insanlardan aldığımız geri dönüşler de çok güzel oldu. 'Böyle bir şey izlemeye ihtiyacımız vardı.' diyorlar mesela. En kıymetli yorum da bu oluyor. Sonuçta bizim işimiz insan hikayesi her şeyiyle. Hem günahıyla hem sevabıyla. İnsanlar da bunu özlemiş, onu görüyorum gelen geri dönüşlerden.” ifadeleriyle anlattı. 

Yorumlar (0)
16°
açık
Günün Anketi Tümü
Teşkilat dizisinde favori karakterin kim?
Teşkilat dizisinde favori karakterin kim?