"Yeşilçam en büyük kalp çarpıntım"

DİZİ 08.04.2021, 10:03 08.04.2021, 12:52
"Yeşilçam en büyük kalp çarpıntım"

Selin Şekerci, BeStyle dergisinin yeni sayısında hem yolculuk serüvenini hem yeni dizisi "Yeşilçam"ı anlattı.

Şekerci oyuncu olmasına geçirdiği bir kazanın vesile olduğunu şu sözlerle anlattı: "Balerin olmak isteyen bir çocukken, 8 yaşında geçirdiğim bir kaza beni sahneye attı. Çünkü ayağıma aldığım darbe nedeniyle dans edemeyecek bir hale gelmiştim. Anneciğimin de desteğiyle tiyatroyla tanıştım, sonra ne o beni bıraktı ne de ben onu bırakabildim."

22 Nisan'da dijital platformda izleyiciyle buluşacak "Yeşilçam" dizisinin kendisini çok heyecanlandırdığını dile getiren oyuncu "Yeşilçam şu zamanda en büyük kalp çarpıntım. Ve elim ayağıma dolanarak oynadığım, güzel Mine Cansu. Mine, Yeşilçam'ın en büyük yıldızı. Aynı zamanda çocukken kurduğum hülyalı hayallerin vücut bulmuş hali" dedi.

Oyunculuk sektörünün fedakarlık istediğini dile getiren Şekerci, "Dışarıdan pespembe görünse de içinde kalması öyle zor bir yer ki. Bazen çok fedakarlık ve sabır istiyor. Her an ayağınız kayabilir ya da biri sizi yanlışlıkla itebilir. Yorulmamalısınız ve cesaretinizi mütemadiyen canlı tutmalısınız." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)