"Yeşilçam" şimdi BluTV’de yayında

DİZİ 28.10.2021, 11:11 29.10.2021, 10:16
"Yeşilçam" şimdi BluTV’de yayında

Hayallerinden vazgeçmeyen ve sinema aşkını her şeyin önünde tutan Semih Ateş, sürprizlerle dolu hikayesiyle BluTV’ye geri dönüyor. BluTV’nin büyük ses getiren ilk dönem dizisi ‘Yeşilçam’, yeni sezonun ilk 5 bölümüyle bugün izleyicileriyle buluşacak.

Usta yönetmen Çağan Irmak’ın rejisiyle hayata geçen, Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün kaleminden Türkiye tarihinin en unutulmaz dönemlerinden Yeşilçam’ın mücadeleci, renkli, gizemlerle dolu ruhunu yansıtan dizinin yeni sezonunda kartlar yeniden dağılırken, hayatını sinemaya adayan Semih Ateş’in serüveni çok daha çetin hale geliyor.

Rock & roll atmosferiyle seyircileri çok daha eğlenceli ve bir o kadar da sert bir yolculuğa çıkaracak olan ‘Yeşilçam’da Çağatay Ulusoy’a Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Bige Önal, Yetkin Dikinciler, Muhammet Uzuner, Bora Akkaş, Nilüfer Açıkalın, Hilmi Cem İntepe ve Güngör Bayrak eşlik ediyor.

Sibel Tuna’nın yapımcılığını üstlendiği Sunset Film imzalı ‘Yeşilçam’, ikinci sezonun ilk 5 bölümüyle saat 12.00'da platformda yayına girdi.

Yorumlar (0)