Yıldızlar Bana Uzak'ın yayın tarihi açıklandı!

DİZİ 20.12.2023, 09:07
Yıldızlar Bana Uzak'ın yayın tarihi açıklandı!

Başrollerini Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı, atv’nin yeni dizisi ‘Yıldızlar Bana Uzak’ın yayın tarihi belli oldu. Dizi yeni bölümüyle 31 Aralık Pazar akşamı atv'de başlıyor. 

Kadir ve Aslı… Onların aşkı unutulacak ya da zamana yenilecek bir aşk değildir. Sonsuza kadar hatırlanacak kutsal bir bağ gibidir. Ama Kadir’in hapse girmesi hem de Aslı’nın babasının katili olarak hapse girmesi bütün güzel anıların yitip gitmesine yol açar. Aslı bu darbenin etkisiyle savrulurken Kadir’in artık tek bir amacı vardır.

Masumiyetini ispatlamak ve hapishanede kendisine yol gösteren Yahya ile birlikte bu oyunu oynayan Varnalı ailesinden intikam almak… Gerçekler ortaya çıktığında ise içlerinde küllenmiş aşk ateşi yeniden alev almaya yüz tutacak olsa da, geçmişe gömülmüş büyük sırlar yüzünden o büyülü mutluluk bir kez daha avuçlarından kayıp gitmek üzeredir.

O3 Medya ve Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Ercan Uğur yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce oturuyor.

Dizide; Furkan Andıç, Burcu Kıratlı, Gürkan Uygun, Murat Daltaban, Rami Narin, Elifcan Ongurlar, Evrim Doğan, İnanç Konukçu, Goncagül Sunar, Yaprak Medine, Baran Can Eraslan, Ela Yörüklü, Önder Selen, Deniz Atam ve çocuk oyuncu Mustafa Enis Bilir gibi oyuncular rol alıyor.

Yıldızlar Bana Uzak, 31 Aralık Pazar 20.00'de atv'de başlıyor.

Yorumlar (0)