Prison Break'in yıldızına yetişkin otizmi teşhisi konuldu

DÜNYA 28.07.2021, 16:31
Prison Break'in yıldızına yetişkin otizmi teşhisi konuldu

Efsane dizi Prison Break'te Michael Scofield isimli karaktere hayat veren başarılı oyuncu Wentworth Miller, kendisine yetişkin otizmi tanısı konduğunu açıkladı.

Miller'ın Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamasında, "Bu, değiştireceğim bir şey değil. Otizmli olmak kim olduğum meselesinin merkezinde yer alıyor. Başardığım / dile getirdiğim her şeyin... Gayri resmi otizm teşhisimi aldığımdan bu yana bir yıl oldu. Kendi kendine teşhisten önce. Bunu resmi bir teşhis takip etti. Güncellenmesi gereken uzun, kusurlu bir süreçti." dedi.

"Otizm hakkında yeterince bilgim yok. Bilinecek çok şey var" diye yazan Miller, "Şu anda çalışmalarım anlayışımı geliştiriyor gibi görünüyor. 50 yıllık yaşanmış deneyimi yeni bir mercekle yeniden incelemek gerekiyor. Bilinçli veya bilinçsiz olarak yıllar içinde bana fazladan lütufta bulunan ya da alan veren, onlar için anlamlı olsun ya da olmasın, dünyada benim için anlamlı olan bir şekilde hareket etmeme izin veren herkese teşekkürler" iafdelerini kullandı.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?