Tom Hanks'in oğluna taciz davası

DÜNYA 14.04.2021, 11:29
Tom Hanks'in oğluna taciz davası

Tom Hanks ve Rita Wilson çiftinin 30 yaşındaki oyuncu ve müzisyen oğlu Chet Hanks, eski kız arkadaşı Kiana Parker’ı ocak ayında aralarında geçen bir kavga esnasında kendisine bıçakla saldırmakla ve parasını çalmakla suçlamıştı.

Suçlama üzerine Parker, Hanks’i ilişkileri boyunca fiziksel ve sözlü taciz etmekle suçlayarak 1 milyon dolarlık tazminat davası açtı. İkilinin ilişkisi Mart 2019’da başlamıştı.

Basın açıklaması yapan Parker’ın avukatı, Hanks’in “git gide artan tacizde bulunduğunu” söyledi. Avukat Kevin Murray, “Bu, zihinsel, fiziksel ve psikolojik olarak hırpalanmış bir erkekle bir kadın arasındaki ilişkinin sınırları içindeki şiddetle ilgili” açıklamasını yaptı.

People dergisinin ulaştığı mahkeme belgelerine göre, Kiana Parker, Ocak 2020’de Chet Hanksile New Orleans’ta otel odasında tartıştıklarını, Hanks’in kendisini bileğinden tutarak şiddetle çektiğini anlattı. Parker, eski erkek arkadaşının öfkeli ve düşmanca davranan biri haline geldiğini, kendisine sözlü ve fiziksel olarak taciz ettiğini söyledi.

Yorumlar (0)
23°
açık
Günün Anketi Tümü
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!