BluTV kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ görevini Deniz Şaşmaz Oflaz'a devrediyor

GÜNDEM 05.01.2023, 12:23
BluTV kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ görevini Deniz Şaşmaz Oflaz'a devrediyor

BluTV kurucusu ve aynı zamanda İcra Kurulu Başkanı Aydın Doğan Yalçındağ, sosyal medyadan yaptığı açıklamada 9 Ocak tarihinde görevini Deniz Şaşmaz Oflaz'a devredeceğini duyurdu.

BluTV çalışanlarına gönderdiği e-posta'yı sosyal medyada paylaşan Yalçındağ, "Kurucusu olduğun Blutv'deki CEO'luk görevimi 9 Ocak 2023 tarihi itibarıyla çok sevgili çalışma arkadaşım Deniz Şaşmaz Oflaz'a devrediyorum." ifadelerini kullandı.

Aydın Doğan Yalçındağ'ın açıklamasının tamamı şu şekilde: “Arkadaşlar selamlar, Herkese iyi seneler. Yeni yıla başlarken sizlerle önemli ve güzel bir haberi paylaşmak istiyorum. Kurucusu olduğum BluTV’deki CEO’luk görevimi 9 Ocak 2023 tarihi itibarıyla çok sevgili çalışma arkadaşım Deniz Şaşmaz Oflaz’a devrdiyorum. 1 milyon üyemiz ve üretmiş olduğumuz 500 saatin üzerinde içerikle, Blu TV bugün Türkiye’nin en önemli medya platformlarından ve sevilen markalarından biri haline gelmiştir. Blu TV’yi benimle beraber omuz omuza çalışarak bu başarıya taşıyan bütün çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Deniz ile yaklaşık 6 yıldır çok yakın çalışma fırsatı bulduk. BluTV’nin bugünlere gelmesinde katkısının çok büyük olduğunun altını çizmek isterim. Bundan sonraki süreçte, BluTV’nin Deniz’in liderliğinde daha büyük başarılara koşacağına inancım tamdır. Deniz’e yeni görevinde başarılar diliyorum! Hayırlı olsun! Teşekkürler.”

Yorumlar (0)