Oğuzhan Uğur'dan kendisini hedef alan imama yanıt!

GÜNDEM 18.02.2023, 16:26 20.02.2023, 10:11
Oğuzhan Uğur'dan kendisini hedef alan imama yanıt!

Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaptıkları yardım kampanyalarıyla gündeme gelen AHBAP'ın kurucusu, şarkıcı Haluk Levent ve YouTube programcısı Oğuzhan Uğur'u hedef alan bir imam, ikilinin 'Türkiye Tek Yürek' kampanyasına bağışladıkları miktarı az bularak, cuma hutbesinde eleştirdi. Oğuzhan Uğur, imama yanıt verdi.

Cuma hutbesinde bir caminin imamı, Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur’u hedef alarak, “Sizler 500 milyarlık adamsınız. 500 milyarla mı ülkeyi kurtaracaksınız” ifadelerini kullandı. Cami cemaatinden bir kişinini cep telefonuyla çektiği görüntülere göre imam, “500 bin TL nedir ya, ben de çıkarır çat diye bağışlarım 500 bin lirayı. Devleti 500 bin lirayla mı kurtaracaksınız? Birlik olma zamanı” diye konuşmasına devam ediyor.

Oğuzhan Uğur sosyal medya hesabından imama şu yanıtı verdi: “Hocam neden 500 bin TL bağışladım biliyor musun? Çünkü en çok izlenen programım Mevzular'ın da gelirleri bağışlanıyordu depremden evvel. Kanalın bir yıllık gelirini de Şehit ve Gazi ailelerine bağışlamıştım öncesinde. Bu yüzden 500 bin TL. Olsaydı da fazlasını verseydim. Kusura bakma.”

Yorumlar (0)