Socrates Dergi, Josef de Souza ve Nobre'nin sunumuyla bağış kampanyası düzenleyecek

GÜNDEM 08.02.2023, 16:32
Socrates Dergi, Josef de Souza ve Nobre'nin sunumuyla bağış kampanyası düzenleyecek

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza ile Brezilya asıllı teknik adam Mert Nobre,  Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremlerde zarar gören vatandaşlar için Socrates Dergi bünyesinde gerçekleştirilecek canlı yayın yardım organizasyonunda sunucu olarak yer alacak.

Socrates Dergi, Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremlerde zarar gören vatandaşlar için bir yardım kampanyası düzenleyecek. Sosyal medya platformu Instagram üzerinden yapılacak canlı yayın organizasyonunda Josef de Souza ve Mert Nobre sunuculuk yapacak. Twitter üzerinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Marcio Nobre ve Josef de Souza'nın sunumuyla birçok ünlü yıldız, Socrates ofisinden Instagram canlı yayınında bizlere katılıyor.  Deprem bölgesi için toplanan bağışlar, Türkiye-Brezilya ortak yayınında @ahbaphesaplarına yapılıyor."

Instagram"daki hesaplarından açıklama yayımlayan Brezilyalı iki isim, "Bugün saat 20.00'de depremde mağdur olmuş vatandaşlarımıza yardım edebilmek, maddi kaynak oluşturabilmek için bir canlı yayın yapacağız. Birçok Brezilyalı ve başka milletten yabancı futbolcu katılacak. Amacımız hem yardım sağlamak hem de insanları kendi güçleri doğrultusunda yardıma teşvik etmek. Saat 20.00'de hepinizi bekliyoruz. Çok teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)