Timeless Dizi Channel Fransa'da da yayına başlıyor

GÜNDEM 07.04.2023, 09:45 07.04.2023, 14:51
Timeless Dizi Channel Fransa'da da yayına başlıyor

SPI International bünyesinde hizmet veren kanal için Thema ile yeni bir ortaklık kuruldu. Buna göre Maghreb paketinin üyeleri Dizi Channel'daki içeriklere de ulaşabilecek. Kanalın dizileri Arapça dublajla yayınlanacak.

raninitv'nin haberine göre; SPI International'ın Batı Avrupa ve Afrika Genel Müdürü Georgina Twiss, konuyla ilgili "Türk dizileri dünya çapında pek çok hayranı olan küresel bir fenomen haline geldi. Eminim ki Fransa'daki Türk dizilerinin Arapça konuşan hayranları, Dizi'yi getirmek için yaptığımız ortaklığı duymaktan özellikle mutlu olacaklardır." dedi.

Türk dizileri üzerine yayın yapan kanalın 500 saati aşkın portföyünde Kara Sevda (Endless Love), İçerde (Insider), Ufak Tefek Cinayetler (Stiletto Vendetta), Kara Para Aşk (Black Money Love), Karadayı, Kurt Seyit & Şura, Son (The End), 20 Dakika (20 Minutes), Alın Yazım (Red Scarf), Analar ve Anneler (Moms and Mothers), Bana Sevmeyi Anlat (Wings of Love), Al Yazmalım (Red Scarf), 8. Gün (The 8th Day) ve Kuzgun gibi yapımlar bulunuyor.

Yorumlar (0)