24. İstanbul Tiyatro Festivali çevrim içi gösterimleri uzatıldı

KÜLTÜR SANAT 12.12.2020, 12:42 12.12.2020, 15:23
24. İstanbul Tiyatro Festivali çevrim içi gösterimleri uzatıldı

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 24. İstanbul Tiyatro Festivali'nin çevrimiçi programındaki 6 gösterinin yayın tarihi 28 Aralık'a kadar uzatıldı.

İKSV'den yapılan açıklamaya göre, festivalin çevrimiçi programından 6 gösterilik bir seçki 28 Aralık’a kadar "online.iksv.org" adresinde izlenebilecek. "Yerli Yapımlar" seçkisinde izleyiciyle buluşan ve izleyicilerin yoğun ilgisi sebebiyle gösterim tarihi uzatılan yapımlar arasında "Eften Püften Şeyler", "Varlık", "Her Güne Bir Vaka", "Lear Mutfakta", "Andan Daha Kısa" ve "Olağan-İçi Bir Gezi" bulunuyor.

İzleyiciler bilet satın aldıkları çevrimiçi gösterimleri, telefon, tablet ve bilgisayarlarından izleyebiliyor ve izlemeye başladıktan sonra 72 saat boyunca görüntüleyebiliyor. Festival programının tamamına ve oyunlarla ilgili ayrıntılı bilgiye "https://tiyatro.iksv.org/tr/program" adresinden ulaşılabilir.

24. İstanbul Tiyatro Festivali'nin Öğrenme ve Gelişim Programı kapsamında gerçekleştirilecek paneller, atölye çalışmaları, söyleşiler, okuma tiyatroları gibi ücretsiz yan etkinliklerin ayrıntılı programı için "https://tiyatro.iksv.org/tr/ogrenme-ve-gelisim-programi" adresi ziyaret edilebilir.

Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!