Can Bonomo ve Demet Evgar'dan sürpriz düet

KÜLTÜR SANAT 13.08.2021, 08:46 14.08.2021, 09:25
Can Bonomo ve Demet Evgar'dan sürpriz düet

Rock müziğin başarılı ismi Can Bonomo ve başarılı oyuncu Demet Evgar, Bonomo’nun Rüyamda Buluttum isimli yeni şarkısı için bir araya geldi.

13 Ağustos tarihinde Avrupa Müzik markası ile dinleyicilerle buluşacak sürpriz düet Rüyamda Buluttum‘un klibinde de ikili birlikteydi. 

Can Bonomo, Evgar ile düeti hakkında, "Rüyamda Buluttum yaklaşık beş sene kadar önce yazdığım, bir türlü kaydetmeye fırsat bulamadığım, çok sevdiğim şarkılarımdan biri. İyi ki beş sene önce kaydetmemişiz. Öyle olsaydı belki de çok değerli arkadaşım Demet Evgar ile beraber söyleme fırsatını bulamayacaktım." dedi.

‘’Kıymetli arkadaşım Can’ın masalsı, şiirsel dünyasına beni davet etmesiyle eski arkadaşlığımıza unutulmaz bir anı kattık" diyen Demet Evgar, "Rüyamda Buluttum şarkısı ilk dinlediğimde eşlik etme arzusu uyandırdı. Sevgili Ece, Can Saban ve Bonomo ile unutulmaz bir gün daha geçirdik hem de eski unutulmaz günlerimizi anarak. Çok mutlu ve heyecanlıyım. Dinleyicilerle birlikte söyleyeceğimiz günü iple çekiyorum’’ şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
20
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında favori kadın dizi karakterin hangisi?
Yaz ekranında favori kadın dizi karakterin hangisi?