“Dinlemeye tahammül edemediğim şarkılarım var”

KÜLTÜR SANAT 06.07.2021, 14:09 06.07.2021, 14:11
“Dinlemeye tahammül edemediğim şarkılarım var”

Çekimleri sevilen caz kulübü touché’de fiziki mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen, Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu Zorlu PSM Youtube kanalının dijital serisi “Bir Masada Oturduk” yeni bölümünde naif tınılı huzurlu sesi ile dinleyicilerin kısa sürede beğenisini kazanan Deniz Tekin’i ağırladı.

Yeni bölümünde Gülinler’in konuğu olan Deniz Tekin, rap müzikle olan ilişkisinden devam ettiğini üniversite hayatına kadar pek çok detayı içtenlikle paylaşıyor. 

İlk albümünü henüz 17 yaşındayken sevenleriyle buluşturan Deniz Tekin, ilk albümüne bugünden bakmayı; “Şimdi dönüp dinleyemediğim şarkılarım var o albümümde, ya da başka bir arkadaşımın dinlediğini duyduğumda atlasana bu parçayı dediğim de oluyor. Bir yanıyla bu durum bana normal de geliyor tabii.   Tamam, her şey mükemmel olmuş deseydim geçen zamana rağmen, bunu demek üzerine bir şey katamayacağını veya kendini geliştirmeyeceğini kabul etmekle aynı anlama gelir bence.” sözleriyle anlattı. 

‘’Rap müzik artikülasyonumu düzeltti.’’

Yakın zamanda yaptığı rap düetleriyle de adından söz ettiren Tekin, “Ben rap müzik dinlemeye Ezhel’in ‘Müptezel’ albümüyle başladım. Başından sonuna kadar dinlediğim ilk rap albümüydü. Rap konusunda bir iddiam yok aslında ancak rap müziğin hayatıma girmesi artikülasyonumu düzeltmeme yardım ettiğini söyleyebilirim.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?