Haluk Levent yarışmaya davet ediyor

KÜLTÜR SANAT 13.07.2020, 11:22 14.07.2020, 10:47
Haluk Levent yarışmaya davet ediyor

Haluk Levent’in katkılarıyla sürdürülen ‘Doğaya Mektup’ projesi, şarkı yarışması ile devam ediyor. Sözlerinin gelen mektuplardan oluştuğu ve Haluk Levent’in bestelediği “Çünkü Başka Sen Yok” şarkısını en güzel çalan ya da seslendirenler, NN Hayat ve Emeklilik tarafından düzenlenen Çünkü Başka Sen Yok Konseri’nde Haluk Levent ile sahne alacak.

Sosyal sorumluluk derneği AHBAP’ın da kurucusu olan son dönemin öne çıkan sanatçılarından Haluk Levent’in de destek verdiği proje kapsamında doğa için bestelenen “Çünkü Başka Sen Yok” temalı şarkı, şimdi milyonların sesi oluyor. Haluk Levent, içinde doğa ve müzik aşkı olan herkesi, bu şarkıyı söylemeye ve çalmaya davet ediyor.

En çok beğeni alan ilk 3 kişi Haluk Levent ile aynı sahnede olacak

Doğaya Mektup Şarkı Yarışması, 12 Temmuz'da başladı. Yarışma kapsamında Çünkü Başka Sen Yok şarkısını enstürmanla çalan ya da seslendiren katılımcıların performansları jürilerin beğenisine sunulacak. Gelen kayıtlar arasından jüri tarafından seçilen 10 şarkı her Cuma @nnturkiye Instagram hesabında oylamaya sunulacak.

Beş hafta sonunda en çok oy alan 10 performans sahibi Çünkü Başka Sen Yok Konseri’nde Haluk Levent’in misafiri olurken, bu 10 kişiden ilk 3'e giren performans sahipleri ise sahnede Haluk Levent’e eşlik edecek. İlk oylama 17 Temmuz Cuma günü yapılacak, son katılım tarihi 13 Ağustos Perşembe olan yarışmanın sonuçları 24 Ağustos günü açıklanacak.

Son tarih 13 Ağustos

Yarışmaya, “Çünkü Başka Sen Yok” şarkısını kendi yorumuyla seslendiren ya da enstrümanla çalan herkes 1 dakikalık kayıtları ile katılabilecek. Ses kaydı, Instagram, Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya hesaplarından herhangi biri üzerinde #çünkübaşkasenyok ve #doğayamektup etiketleriyle 13 Ağustos Cuma’ya kadar paylaşılabilecek. Sonuçlar ve duyurularla ilgili tüm bilgiler NN Hayat ve Emeklilik’in @nnturkiye hesabından takip edilebilecek.

Yorumlar (0)