KüçükÇiftlik Park’ta etkinlikler devam ediyor

KÜLTÜR SANAT 31.07.2021, 12:32
KüçükÇiftlik Park’ta etkinlikler devam ediyor

KüçükÇiftlik Park’ta, %100 Music Sunar Park’ta Rock konser serisi kapsamında 30 Temmuz Cuma akşamı alınan üst düzey tedbirler doğrultusunda sosyal mesafeli şekilde gerçekleştirilen maNga konserinde Türkiye’nin birçok ilinde medyada gelen yangın felaketinin iyileştirilmesi için yardım çağrısı yapıldı.

Şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta, 30 Temmuz Cuma akşamı maNga sahnedeydi. maNga’nın tüm sevilen şarkılarının dinleyicilerle buluştuğu konser pandemi şartlarına uygun olarak sınırlı sayıda kapasite ve sosyal mesafeli oturma düzeni ile gerçekleştirildi. Girişte online biletleme sisteminin kullanıldığı etkinlikte misafirlerin ateş ölçümleri sağlık ekipleri tarafından yapılırken girişte HES kodu sorgulaması gerçekleştirildi. Misafirlerin maske ve mesafe kuralına uymaları konusunda ayrıca anons yapılan etkinlik alanında hijyen önlemleri en üst düzeyde tutuldu.

Yardım çağrısı sahneden yükseldi

Türkiye'nin birçok ilinde başlayan yangınların yerleşim alanlarına doğru ilerlemesiyle tahribat oldukça arttı. Bu duruma duyarsız kalmayan KüçükÇiftlik Park, sahneden yardım çağrısında bulundu.

KüçükÇiftlik Park, %100 Music Sunar: Park’ta Rock konser serisi kapsamında 30 Temmuz Cuma akşamı gerçekleşen maNga konserinden elde edilecek gelirin yangınlarda zarar gören hayvan dostlarının tedavisi için kullanılmak üzere HAYTAP’a bağışlanacağını duyurdu. Konser sırasında maNga’nın solisti Ferman Akgün ise, KüçükÇiftlik Park sahnesinden herkesi duyarlılığa ve yardıma davet etti.

Yorumlar (0)
20
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında favori kadın dizi karakterin hangisi?
Yaz ekranında favori kadın dizi karakterin hangisi?