Oyunculuktan müziğe adım attı!

KÜLTÜR SANAT 14.12.2020, 09:43 14.12.2020, 17:19
Oyunculuktan müziğe adım attı!

Uluslararası başarılara ve ödüllere imza atan Fatmagül’ün Suçu Ne, Diriliş Ertuğrul ve dünyanın birçok ülkesine onun adıyla satışı yapılan Kayıp gibi dizilerin başarılı oyuncusu Kaan Taşaner tüm dünyadaki izleyici kitlesiyle söz ve müziği kendisine ait olan “Bu Bir Oyun” şarkısıyla buluşuyor.

Özellikle pandemi süreciyle birlikte yeni iletişim mecrası olarak da hız kazanan dijital süreçte, kendisini rol aldığı dizilerden tanıyıp seven izleyicisiyle sanatın en evrensel dili müzikle buluşmak üzere bu süreci müzik üretimi ile değerlendiren oyuncu Kaan Taşaner’in ilk şarkısı “Bu Bir Oyun” tüm dijital mecralarda yerini aldı.

Aranjesini yine uluslararası başarılı işlere imza atan Serdar Ayyıldız’ın yaptığı, Executive Producer'lığını G. Ülkem Gürbüz'ün yaptığı, kreatif proje tasarım ve yönetimini Pebble Creatives’in ve yapımcılığını Tüplü Televizyon’un üstlendiği, dünya müzik listelerindeki son trendlerden Chill Trap tarzındaki “Bu Bir Oyun” şarkısının klibi ise 12.12.2020 tarihi itibariyle “Kaan Taşaner Youtube Kanalı” üzerinden yayında olacak.

Dünyanın farklı ülkelerinden hayranlarıyla dizi ve tiyatro kariyeri ile birlikte müzik aracılığıyla da buluşmanın heyecanı içerisinde olan Kaan Taşaner yeni şarkıları üzerinde de çalışmalarına devam ediyor.

Yorumlar (0)
25°
orta şiddetli yağmur
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?