#PSMyleKal tam kapanma dönemine renk katıyor

KÜLTÜR SANAT 07.05.2021, 15:47 08.05.2021, 10:40
#PSMyleKal tam kapanma dönemine renk katıyor

Zorlu PSM’nin pandemi başından bu yana 200’den fazla online yayında, 36 milyon görüntülenmeye ulaşan ve 10 milyon saat sanatseverlerle buluşan #PSMyleKal etkinlikleri, tam kapanma döneminde de devam ediyor.

PSM’nin rengarenk dünyasını sanatseverlerin evlerine taşıyan #PSMyleKal kapsamında PSM Online dijital platform konserleri 7-19 Mayıs tarihleri arasında herkes için ücretsiz olacak. PSM’nin çok sevilen Youtube programları ise yeni bölümleriyle sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.

Açıldığı günden bu yana geniş içerik yelpazesiyle nitelikli kültür sanat etkinliklerini sanatseverlerle buluşturan Zorlu PSM; herkesin yanında olabilmek için rengarenk dünyasını #PSMyleKal içerikleriyle evlere taşıyor. PSM Online’da özel konserler ve yeni Youtube bölümleri tam kapanma uygulaması sırasında sanatseverlerin evlerine hareket katacak. PSM’nin merakla takip edilen Youtube serilerinden “İbrahim Selim ile Bu Gece” ve “Bir Masada Oturduk” programlarının yeni bölümleri ise Zorlu PSM Youtube kanalından izlenebilecek.

PSM Online yeni konserler ve özel kayıtlarla ücretsiz

Zorlu PSM’nin 7/24 herkese ulaşabilmek adına hayata geçirdiği yeni dijital platformu PSM Online, #PSMyleKal kapsamında yeni ve özel kayıtlarıyla herkesin erişimine açık olacak. Su gibi sesi ve dinleyiciyi sakinliğe sürükleyen sesiyle Sedef Sebüktekin ve kendine özgü tarzının yanı sıra büyüleyici yorumuyla da dikkat çeken Deniz Tekin özel performansları ile PSM Online üzerinden unutulmayacak performanslara imza atacaklar.

Caz sahnelerinin güçlü kadın sesi Selen Beytekin, “İlkyaz Şarkıları” başlıklı konseri ile dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirecek Aysun ve Ali Kocatepe, turcolatino akımının öncüsü, Türkiye’nin en sevilen gezgini Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Star Orkestrası, ülkemizin önde gelen caz piyanistlerinden Kerem Görsev, kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferit Odman’dan oluşan “Kerem Görsev Trio” ve viyolonsel sanatçısı Sedef Erçetin ile Chamber Jazz, 90'lı yılların sonlarından bugüne kadar ülkenin en tanınan ve sevilen sanatçılarından biri olan Yaşar, kontrbasta Ozan Musluoğlu, trompette Barış Doğukan Yazıcı, saksafonda Engin Recepoğulları, piyanoda Ercüment Orkut ve davulda Ferit Odman’dan oluşan “Ozan Musluoğlu Quintet”, kendine özel bir incelikle janrları eriten, trip-hop, synthpop ve elektronik müziğin yenilikçi birleşiminde yer alan İsveçli şarkıcı ve söz yazarı Jay-Jay Johanson ve neo-klasik müziğin İzlandalı süper starı Ólafur Arnalds’ın PSM Online’a özel sergiledikleri performanslar yoğun istek üzerine ücretsiz olarak online.zorlupsm.com üzerinden takip edilebilecek.

PSM Online’da ücretsiz mayıs ayı konserleri şöyle;

  • Sedef Sebüktekin 11 Mayıs – 11 Haziran
  • Deniz Tekin // 12 Mayıs – 12 Haziran
  • Selen Beytekin Project // 7 - 31 Mayıs
  • Kerem Görsev Trio & Sedef Erçetin – Chamber Jazz // 7 - 31 Mayıs
  • Ozan Musluoğlu Quintet // 7- 31 Mayıs
  • Yaşar // 7- 17 Mayıs
  • Aysun & Ali Kocatepe "İlkyaz Şarkıları" // 8 Mayıs - 8 Haziran
  • Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars // 10 Mayıs -10 Haziran
  • Jay Jay Johanson // 10 Mayıs 21:00 - 17 Mayıs 23:59
  • Olafur Arnalds // 19 Mayıs 21:00 - 31 Mayıs 23:59

Yorumlar (0)