Rıza Kocaoğlu’nun tek kişilik performansıyla bir hesaplaşma hikayesi: Kibritin Ucunda

KÜLTÜR SANAT 09.05.2023, 11:50 09.05.2023, 14:38
Rıza Kocaoğlu’nun tek kişilik performansıyla bir hesaplaşma hikayesi: Kibritin Ucunda

Rıza Kocaoğlu’nun tek kişilik performansıyla bir hesaplaşma hikayesi: Kibritin Ucunda, mayıs Ayında Tiyatroseverlerle Buluşmaya Devam Ediyor!

Zorlu PSM Prodüksiyonu’nda hazırlanan, Rıza Kocaoğlu’nun unutulmayacak performansıyla Zorlu PSM %100 Studio’da gösterimlerine devam eden Kibritin Ucunda, mayıs ayında da tiyatroseverle buluşuyor. Kibritin Ucunda, 10 Mayıs, 17 Mayıs ve 24 Mayıs’ta Zorlu PSM %100 Studio’da perdelerini açmaya devam ediyor

Zorlu PSM’nin 10. Sezonunda sahnelere kazandırdığı, Rıza Kocaoğlu’nun etkileyici performansı ve sahnelenmesiyle tiyatroseverler tarafından ilgiyle takip edilen Kibritin Ucunda, Mayıs ayında da gösterimlerine devam ediyor. Rıza Kocaoğlu’nun otuzlarının başında başarı hırsının, çocukluğunun ve küçük bir felaket sonrası ziyarete gelen geçmişinin gölgesinde, kendiyle derin bir hesaplaşmaya giren ve her şeyini kaybettiğini düşünen bir plaza çalışanını canlandırdığı oyunda, kafasının içinden gelen seslere engel olmayı bıraktığı an kendi iç hesaplaşmasını yaşayan bir adamın hikayesi anlatılıyor. 

Yorumlar (0)