Sezon finalinin konuğu Büyük Ev Ablukada

KÜLTÜR SANAT 07.07.2021, 11:36
Sezon finalinin konuğu Büyük Ev Ablukada

Dijital dünyada farklı formatlardaki içeriklerini seyirciyle buluşturmayı sürdüren Zorlu PSM, Gülinler’in sunduğu “Bir Masada Oturduk” programını Zorlu PSM YouTube kanalında sezon finaliyle izleyicilerle buluşuyor.

Gülinler’in kendi yaratıcı alanını bir sahneye dönüştürdüğü programın yeni bölümüne, ürettikleriyle sadece kendilerine değil, bir dönem müzik yapan pek çok bağımsız müzisyene yol açan ve kurulduğu günden bu yana kendine özgü tarzı, müziği ve şarkı sözleriyle büyük ilgi görerek bir fenomene dönüşen Büyük Ev Ablukada üyeleri, tam kadro konuk oluyor.

Gülin’in “seçilmiş ailem” sözleriyle tanıttığı grup arkadaşları için hazırladığı oyunlar, kahkaha dolu bir sohbet ve tabii ki canlı performanslarla Bir Masada Oturduk, ilk sezonunun en kalabalık bölümüyle yüksek enerjili bir final yapıyor.

Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de fiziksel mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen ve Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu “Bir Masada Oturduk” sezon finali ile 9 Temmuz’da Zorlu PSM Youtube kanalında izleyicilerle buluşacak.

Yorumlar (0)
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?