Tan Taşçı ve Hakan Aysev düeti geceye damga vurdu

KÜLTÜR SANAT 01.01.2021, 13:26 01.01.2021, 15:59
Tan Taşçı ve Hakan Aysev düeti geceye damga vurdu

Tan Taşçı’nın sanatçı dostları Hakan Aysev, Melek Mosso ve Rubato ile beraber hazırladığı #EvdeYılbaşı konserinde, çevrim içi olarak evlere girdi. 31 Aralık 2020 21:00'de başlayan konser, 01 Ocak 2021 00:40'a kadar Passolive üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Tan Taşçı ve konukları Hakan Aysev, Melek Mosso ve Rubato yeni yılı 3,5 saatlik uzun bir canlı yayın ile karşıladılar.  Tan Taşçı ve konukları 31 Aralık gecesinin açılışını uzun bir fasıl ile yaparken geceye sanatçıların solo performanslarının yanı sıra düetler de damgasını vurdu.

Fasıl sonrası Tan Taşçı solo ile devam eden konserde Tan Taşçı ve Hakan Aysev'in "Caruso" ve "Gel Barışalım Artık" düetleri gecenin ilgi çeken anlarından oldu. Melek Mosso solo şarkılarının ardından Tan Taşçı besteleri "Ağla Ağla", "Bilir mi?" ve Yıldız Tilbe coverı "Çat Kapı" düetleri için sahnede buluşan Taşçı ve Mosso, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden oldu. "Ezberleri Bozalım" işbirliği ile yılın ilk aylarından itibaren adından söz ettiren Tan Taşçı ve Rubato, birlikte şarkıyı ilk kez canlı olarak yılın son gecesinde çevrimiçi konserde söylediler.

2021'e sahnede giren Tan Taşçı, Hakan Aysev, Melek Mosso ve Rubato, yeni yılı bir Ferdi Özbeğen klasiği "Gündüzüm Seninle(Aşkını Bir Sır Gibi)" performansı ile karşıladı. Yılbaşının en büyük klasiklerinden oryantal da(Nebahat Şenel) tam 00:00'da sanatçılara eşlik etti.

Zeynep ALTINÇEKİÇ

PR&Management

05355614080

5 Ek

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Woody Allen Türkiye’de
Woody Allen Türkiye’de "İstanbul İstanbul" diye bir film çekse başrolünde hangi çifti oynatır?