TikTok konseriyle köy okuluna kütüphane açıyor

KÜLTÜR SANAT 02.03.2021, 11:00
TikTok konseriyle köy okuluna kütüphane açıyor

Kendine has duruşu ve güçlü yorumuyla müzik dünyasının en özel isimlerinden Cem Adrian’ın; 28 Şubat Pazar akşamı yaklaşık 1 saat süren TikTok’ta verdiği ilk konserini toplamda 306.500 kişi izledi. Adrian, Köy Okulları Yardım Projesi Derneği adına verdiği konserde topladığı bağışla bir köy okuluna kütüphane açılmasına vesile oldu.

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan ve kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian; Köy Okulları Yardım Projesi Derneği’nin kütüphane açma projesi için ilk kez TikTok’ta konser verdi. 306.500 kullanıcının katılım gösterdiği konserde, çok önemli ve değerli bir projeye imza atıldığının altını çizen Adrian topladığı bağışlarla bir köy okulunda kütüphane açılmasını sağlayacak.

Cem Adrian, 10 yılı aşkın süredir sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor.

Yorumlar (0)
12°
açık
Günün Anketi Tümü
Bir Zamanlar Kıbrıs'ta favori karakterin kim?
Bir Zamanlar Kıbrıs'ta favori karakterin kim?