“5 yıla 5 sinema filmi 7 dizi sığdırdım"

MAGAZİN 24.06.2021, 14:13 25.06.2021, 11:46
“5 yıla 5 sinema filmi 7 dizi sığdırdım"

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan, Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan Schweppes’in sunduğu “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni bölümünde başarılı oyuncu Melis Sezen, hem samimi itirafları hem de neşeli tavrıyla geceye damgasını vurdu.

Programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak’’ta kendisine yöneltilen sorulara samimiyetle cevap veren başarılı ve güzel oyuncu, “Fake sosyal medya hesabın var mı?” sorusuna verdiği “Şu an fake bir sosyal medya hesabım yok ama yakında açacağım. Teknoloji konusunda biraz beceriksiz ve kötüyüm açıkçası. Yeni bir mail adresi ile açmak gerekiyormuş böyle hesapların da. Biraz üşendim de bu zamana kadar açıkçası. Fake bir sosyal medya hesabımın olmasını istemememin sebebi de parmağım yanlışlıkla çarpıp yanlış şeyleri beğenmemek için lazım olacağını düşünüyorum.” cevabıyla stüdyodaki herkesi güldürdü.

Oyunculuğa olan merak ve yeteneğinin dördüncü sınıftayken fark edildiğini anlatan başarılı oyuncu; “Dördüncü sınıfta drama dersimiz vardı okulda. Ben de her zaman bir şeyleri taklit ederek ya da taklit etmekten ziyade o anı yaşayarak ifade eden ve anlatan bir çocuktum her zaman. Bundan kaynaklı olarak drama dersini de çok seviyordum. Bu durum öğretmenimizin de dikkatini çekti ve annemleri bu konuyla ilgili yönlendirdi. Sonra birden kendimi on yaşında Müjdat Gezen’in okuluna giderken buldum. Cihangir Silivri arasında yol yapmakla geçen bir dönemim olmuştu.” sözleriyle anlattı.

Henüz beş yıldır sektörün içerisinde olmasına rağmen bu süre zarfında beş sinema filmi ve yedi tane de dizide rol alan başarılı oyuncu; “Başarılı olmayı her zaman hayal ettim ve istedim de elbette. Ama bu sadece istemekle olabilecek bir şey de değil. Akışına bırakamıyorum, kendimi kontrol etmeye başlıyorum mükemmeliyetçi bir tarafım var ve bu çok yorucu. İçsel ve enerji olarak hayal etmenin yanında akış içerisinde bu başarıyı elde edebilmek için elimden geleni de yaptığımı söyleyebilirim gönül rahatlığıyla.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
26°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?