Babasından Tarık Emir Tekin'e övgü!

MAGAZİN 12.10.2023, 09:36
Babasından Tarık Emir Tekin'e övgü!

Eski futbolcu Metin Tekin, bir geçtiğimiz gün bir bankanın 'Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı' kapsamında düzenlediği tenis turnuvasına katıldı. Gaztecilerle bir araya gelen Tekin, Şevval Sam ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Tarık Emir Tekin hakkında konuşarak; gururunu dile getirdi.

"O çok kolay bir iş değil. Oğlum sektörün içine girince gördüm bende. İster aktör olur ister başka meslekler yapar. O benim için Taro'dur. O yüzden baba olarak keyifle izliyorum, gurur duyuyorum tabii ki" dedi.

Ünlü isim, oğlunun 'Yalı Çapkını' dizisine girmesi ile ilgili soruya ise "Bu onun için çok büyük bir avantaj oldu tabii ki. Umarım oraya katkı sağlar. Diziyi her hafta takip ediyorum. Taro resmen bir öğretmen gibi beni yazılı ve sözlü sınava sokuyor. O yüzden dikkatle izliyorum. Hatta maçlardan daha dikkatli izliyorum" cevabını verdi.

Dizideki diğer oyuncular hakkında ise Tekin, "Hepsi çok başarılı. Emre Altuğ olsun çok yetenekli. Özellikle Çetin Tekindor büyük bir usta. Kezâ Binnur Kaya da, hepsi çok başarılı" dedi.

Yorumlar (0)