Bensu Soral ve Hande Soral kamera karşısında

MAGAZİN 08.12.2021, 00:00 09.12.2021, 09:43
Bensu Soral ve Hande Soral kamera karşısında

Bensu Soral ve Hande Soral kardeşler Garena Free Fire’ın yeni reklam filmi için ilk kez birlikte kamera karşısında oyunculuklarını sergilediler. Garena Free Fire’ın La Casa De Papel olarak da bilinen “Son Bölüm: Soy ve Kaç” için çekilen reklam filminde Bensu Soral kaçırılırken, Hande Soral İstanbul karakterini canlandırıyor.

Garena, Free Fire'ın yeni reklam filmi Bensu ve Hande Soral kardeşleri ilk kez bir reklam filminde bir araya getirdi. La Casa De Papel olarak da bilinen Büyük Soygun’un Son Bölüm: Soy ve Kaç kampanyası için hazırlanan reklam filmi Topkapı Sarayı’nda geçiyor.

Reklam senaryosuna göre aralarında ünlü oyuncu Bensu Soral’ın de bulunduğu ziyaretçilerin rehin alınmasının ardından güvenlik güçleri soyguna müdahale eder, fakat ekip kaçmayı başarır.

Soral kardeşler reklam filmini sosyal medya hesaplarından da paylaştılar. Bensu Soral, son olarak ekranlara Camtavanlar dizisi ile gelmişti. Hande Soral ise geçtiğimiz sezon atv’nin sevilen dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da rol almıştı.

Yorumlar (0)