Beren Saat'in sözleri Kenan Doğulu'yu ağlattı!

MAGAZİN 02.12.2022, 10:00 02.12.2022, 13:35
Beren Saat'in sözleri Kenan Doğulu'yu ağlattı!

Dün akşam ünlü isimlerin akın ettiği bir gece yaşandı. Ödül töreninde renkli ve duygusal anlar yaşandı. Bu anlardan birine ise 7 yıl önce nikah masasına oturan Beren Saat ile Kenan Doğulu imza attı.

Kariyerinde otuzuncu yılını kutlayan eşi Kenan Doğulu "Yılın İkonu Ödülü"nün sahibi oldu. Ünlü şarkıcı, ödülünü eşi Beren Saat'ten aldı. Saat eşine ödülünü verdikten sonra yaptığı duygusal konuşmayla dikkat çekti.

Saat, "Şöyle bir şey düşünüyorum; galiba ikon olmak birazcık Kenan'ın ruhu ile ilgili bir şey... Müzikte de yarattıkları besteleri, yarattığı ikonlaşan soundu, sesi, ondan sonra gelenlere yol açan bir sürü fikri her şeyi biliyorsunuz zaten... Ama ben bugün şunu hissediyorum; çocukken aldığımız müzik dergilerinden çıkan o güneş kolyeyi göğsümde taşıyarak belki bugünün manifestosunu çocukluğumda da yapmıştım. Bizi bir araya getiren o sonsuz olasılıklara teşekkür ederim ve yaş aldıkça seksileşen yılın ikonuna bu ödülü verdiğim için çok mutluyum" dedi.

Kenan Doğulu eşinin bu sözleri karşısına gözyaşlarını tutamadı. Ağlayan Doğulu, Saat'a "Seni seviyorum" diyerek karşılık verdi. Ünlü çiftin o anları, sosyal medyaya düşerek kısa sürede gündem oldu.

Yorumlar (0)