Boşanmak için istedikleri şaşırttı!

MAGAZİN 15.09.2022, 10:19 16.09.2022, 11:08
Boşanmak için istedikleri şaşırttı!

Bir süredir evliliklerinde kriz yaşayan Hadise ile 4 ay önce nikah masasına oturduğu eşi Mehmet Dinçerler boşanıyor. Ünlü şarkıcı, dün avukatı aracılığı ile Beykoz Adliyesi'nde boşanma davası açtı. Dava dilekçesinin detayları da ortaya çıktı.

2. Sayfa'nın haberine göre; "Mehmet Dinçerler'den sanat hayatımla ilgili baskı görüyorum." diyen Hadise'nin dilekçesinde "Mehmet Dinçerler evlendikten kısa bir süre sonra Hadise'nin sanat hayatını kısıtlayıcı tutum ve tavırlar sergilemeye başladı. Mehmet'in bu davranışları zaman içinde psikolojik baskı boytutuna vardı. Bu baskılar Hadise'yi yıpratmaya başladı. Sadece kişisel hayatını değil, sanat hayatını da etkileyecek boyuta vardı. Ayrı yaşamaya başlayan çiftin evliliği fiilen de bitti." ifadelerine yer verildi. 

Hadise, Mehmet Dinçerler'den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadı.

BOŞANMAK İÇİN İSTEDİKLERİ ŞAŞIRTTI

Hadise ile Mehmet Dinçerler'in avukatları boşanma davası için bir araya geldi. Mehmet Dinçerler boşanmak için Hadise'ye evlilik teklifinde taktığı 3 milyonluk yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istedi.

Instagram sayfasında sadece Mehmet Dinçerler'i ve kendi markasını takip eden Hadise, boşanma arefesinde olduğu eşini takipten çıktı. Hadise birlikte yer aldıkları fotoğrafları da kaldırdı. Çok geçmedenMehmet Dinçerler de Hadise'yi takibi bıraktı. O da romantik karelerini sayfasından sildi.

Yorumlar (0)