Cansu Tosun'un annesi Serpil Tepe'den eski eşinin iddialarına yanıt geldi!

MAGAZİN 29.12.2023, 14:42 29.12.2023, 14:47
Cansu Tosun'un annesi Serpil Tepe'den eski eşinin iddialarına yanıt geldi!

Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun, Nişantaşı sokaklarında yakalanmıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen yasak aşkla ilgili ilk kez geçtiğimiz günlerde konuşan Kenan Tosun, eşi Serpil Tepe ile boşandıklarını duyurarak; "Zaten boşanma arifesine gelmişti bizim evliliğimiz" demişti. Eski eşinin bu sözlerine yanıt veren Tepe, gündem olan açıklamalar yaptı.

Tepe; Eski eşim Kenan Tosun'un sizin programınıza yaptığı açıklamalardan taraflarımız arasında uzun bir süre önce evlilik birliğinin bozulduğu ve boşanma kararı aldığımız gibi bir izlenim oluşmaktadır. Önemle belirtmeliyim ki böyle bir durum aramızda hiçbir zaman gerçekleşmemiştir. Eski eşimin bu tarz bir iddiayı ileri sürmesinin sebebi, evlilik birliği içerisinde yaşamış olduğu gayrimeşru ilişkiyi haklı gösterme çabasından başka bir şey değildir.

"AİLEME VE ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM"

"Ne acıdır ki; eşim ile 35 yılı aşkın süredir yürüdüğümüz yolu, ihaneti sebebiyle ayırmak zorunda kaldık. 30.11.2023 tarihinde görülen anlaşmalı boşanma davamız, taraflarımızın itirazı olmaksızın kesinleşti. Bu bağlamda yaşamış olduğum süreçte maddi manevi destekleriyle beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan ailem ve arkadaşlarıma da sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varlar. Son olarak, dünyada ve ülkemizde yaşanan pek çok acı olay varken gündemi kendi hikayemiz ile meşgul ettiğim için tüm halkımızdan özür diliyorum. Saygılarımla..."ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)