Ceyda Düvenci'den ayrılık açıklaması

MAGAZİN 19.06.2023, 16:08
Ceyda Düvenci'den ayrılık açıklaması

Sanat camiasının örnek çiftleri arasında gösterilen Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak boşanmaya karar verdi. 8 yıl önce nikâh masasına oturan çiftin arasının kötü olduğu yönünde iddialar ortaya atılmış, ancak ikili çift terapisine gittiğini söyleyerek aralarını düzelttiklerini belirtmişti.

Evliliklerini sürdürme kararı alan çift aralarındaki sorunları aşamadı. Dostça ayrılmaya karar veren ikili ayrı ayrı tatile çıktı. Önce Bülent Şakrak oğlu Okan Ali ile karavan turu yaptı. Daha sonra Ceyda Düvenci çocuklarıyla tatile çıktı. Düvanci ise eşiyle birlikte olduğu fotoğrafları sildi. 

Boşanma kararının ardından sessizliğini koruyan Ceyda Düvenci yaptığı paylaşımla, yeni bir yola girdiğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından bir fotoğraf yayınlayan Düvenci, altına 'Bazen istemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın… Sözler yetersiz kalırmış bazen… Evet, gözlerim hüzünlü baksa da gülmeye devam edeceğim… Ve hayat sana yine de teşekkür ederim. Vardır benim için bir planın hep bilirim… Akışa bıraktım kendimi, gelecek günlerin güzelliğine güveniyorum… Ateş böcekleri iyidir… Bir de sinek kuşları, bir de kırlangıçlar ve baykuşlar…" mesajını düştü.

Ceyda Düvenci'nin 'Bazen istemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın' sözleri 'evliliği bitti' şeklinde yorumlandı.

Yorumlar (0)