Cihangir Ceyhan ve Okan Çabalar’dan Bergüzar Korel’e destek!  

MAGAZİN 14.10.2023, 14:04 14.10.2023, 14:13
Cihangir Ceyhan ve Okan Çabalar’dan Bergüzar Korel’e destek!  

Güven Bana filminin başrol oyuncuları Cihangir Ceyhan ve Okan Çabalar,  Melis Güvenç’in bu haftaki Youtube konukları oldu. Çabalar ve Ceyhan geçtiğimiz günlerde Bergüzar Korel’in oyunculuğun zorluklarından bahsettiği paylaşımlara gelen “Bölüm başı aldığın ücrete de üzülelim" ve "Dünya para kazanıyor, hep şikayet sanki zorla setlerde” yorumlarına karşı ilk kez konuştu. Okan Çabalar, Bergüzar Korele destek vererek “Bu insanlar aç kalmayı göze alarak oyuncu oluyor. Bergüzar Korele birden bu paralar verilmedi ve evet set zordur” şeklinde konuştu. 

“Ben de sette çok problemler yaşıyorum ama “Arkadaşlar bugün de parmağım kırıldı” diye yazmıyorum”

Cihangir Ceyhan ise hem Bergüzar Korel’e hem de tepki gösterenlere hak verdiğini söyledi. Cihangir Ceyhan konuyla ilgili;  “Kendi durumundan hayıflanan insanları yadırgamıyorum. Düzgün bir eleştiri çerçevesinde bu durumu kendince kabul etmeyip yorum yapan insanlara da hak vermiyor değilim. Evet bu işte para kazanıyorsun ama ömründen giden bir taraf da var. Duygusal ve fiziksel deformasyonu illa ki var. Mesela sette geçirdiğim bir kazadan sonra ayak parmağımda iyileşmeyen bir hasar var. Belim ve gözümde yaralanma var. 

Toplum tarafından “Ne iş yapacaksın? Bir baltaya sap olacak mısın?” diye öngörülerle başlayan bir mesleğin içinde olduğumuz için tabii ki kazanımları güzel. Oyunculuk her meslek gibi çok zor. Dışarıdan daha fazla fiziksel deformasyona uğrayıp, daha az kazandığı bir hayat da var. Bu da dünya realitesi. 

Ama bununla ilgili belirli hezeyanları da var. Bu biraz böyle bir meslek. Ben de sette çok problemler yaşıyorum ama “Arkadaşlar bugün de parmağım kırıldı” diye yazmıyorum” şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)