Demet Evgar düğün yaptı, mahalleli isyan etti

MAGAZİN 23.05.2022, 09:20 26.05.2022, 10:26
Demet Evgar düğün yaptı, mahalleli isyan etti

2016 yılında aşk yaşamaya başladığı işletmeci sevgilisi Levent Babataş ile mart ayında nikah masasına oturan Demet Evgar düğün yaptı.

6 aylık hamile olan Demet Evgar ile Levent Babataş'ın düğünü Emirgan'daki evlerinin bahçesinde gerçekleşti. İkilinin düğünden kareleri davetliler tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Ancak mahalle sakinleri evin bahçesinde gerçekleşen düğündeki müzik sesinden ve mahalle arasında oluşan araç trafiğinden rahatsız oldu.  Yoğun araç trafiğinin oluştuğu mahallenin sakinleri, rahatsızlıklarını sosyal medyadan dile getirdi. Demet Evgar'ın komşuları bu davranışın ünlü oyuncuya yakışmadığını belirtti.

Sosyetenin tanınmış isimlerinden Pelin Doğan da tepkisini sosyal medyadan verdi. Doğan, paylaşımında "Emirgan'ın sokaklarını kapatıp, yaşlısı hastası demeden mahvettiler! Mahalle düğünü yapacaksan Arnavut kaldırımlı sokaklarda yaşayan insanları düşüneceksin! Vale bile tutmadan yüzlerce insanın evinin, apartmanının kapı önlerini sokaklarını kapadılar. Hiç yakışmadı." ifadelerini kullandı. 

Demet Evgar birkaç gün önce de evinin bahçesinde yakın kız arkadaşlarıyla gündüz saatlerinde kına gecesi organize etmişti.

Yorumlar (0)