Deniz Can Aktaş: "Aşkımızı erteledik"

MAGAZİN 28.05.2022, 13:45 30.05.2022, 10:05
Deniz Can Aktaş: "Aşkımızı erteledik"

Best Model yarışmasıyla tanıdığımız Deniz Can Aktaş, bu haftaki ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programının konuğu oldu. Genç oyuncu çocukluk hayallerini, oyunculuğa başlama serüvenini ve aşk hayatını anlattı.

Küçüklüğünde babasının yanında çalışmayı hayal ettiğini ve oyunculuk eğitim almadığını anlatan Deniz Can Aktaş “Kameranın önünde olmak daha önce deneyimlemediğim bir şeydi. Bu işe ilk başladığımda bilgi alışverişi yapabileceğim çevrem ve meslektaş arkadaşlarım yoktu. Benim için hem ilginç bir heyecan hem tramvaya yakın bir deneyimdi” diyor. Genç oyuncu: “Oyunculuk yapmazsam ölmem ama sürünürüm. Duygusal bir sürünme. Ancak şöhret de hayat gibi, her an sonlanabilecek bir şey... Bunun sonsuz bir durum olmadığını algılamak ve buna göre yaşamak biraz zor.”

Hafsanur Sancakturan ile ilişkisiyle ilgili de konuşan Aktaş “Hafsa ile tanıştığımızda, profesyonelliğimizi korumak için proje devam ederken aşkımızı erteledik. Flörtümüz devam etti. Sevgimizi kelimelere çok dökmüyorduk ama bakışlarımızla ifade ediyorduk. Bu çok eğlenceliydi. Yaşadığımız aşk beni daha bilinçli ve sakin bir noktaya getiriyor... İçimdeki heyecanı yaşamaya devam ediyorum ama hayata, geleceğe daha kontrollü ve planlı bakıyorum” diyor.

‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ yeni bölümüyle her cuma saat 14.00’te Hürriyet YouTube kanalında yayında.

Yorumlar (0)