Emre Kıvılcım, Yulduz Rajabova ile aşkını anlattı!

MAGAZİN 15.04.2023, 11:59 17.04.2023, 14:13
Emre Kıvılcım, Yulduz Rajabova ile aşkını anlattı!

Kanal D’de yayımlanan Veda Mektubu’nda, Mehmet karakterine hayat veren Emre Kıvılcım Hürriyet'in sorularını yanıtladı. 

Bir süredir oyuncu Yulduz Rajabova ile birlikte olan oyuncu ilişkisiyle ilgili konuştu.  Türkiye-Özbekistan ortak yapımı, Celalettin Harzemşah’ın hayatını anlatan projede partner olan ve ilşkileri sette başlayan Kıvılcım "İlk görüşte aşk mıydı?" sorusuna "Tabii ki ilk görüşte etkileşim vardı. Dizi çekimleri için Türkiye’ye gelmişti. Pandemi başladı ve 7-8 ay burada kaldı. O dönemde birbirimizi tanıdıkça serüvenimiz başladı." yanıtını verdi. 

Sevgilisi Özbekistan’da yaşayan oyuncu mesafenin aşka etkisini "Zor bir süreç. Ama sevince bunların üstesinden geliyorsun. O yüzden zamanı geldiğinde yaşanabilecek durumlara kucak açmış bir şekilde bekliyorsun." şeklinde yorumladı. 

"İkiniz de oyuncusunuz. Ama arada kültür farkı da var. Kıskançlıklar yaşanıyor mu? Mesela ilk bölümde senin baklavaları falan gördük..." sorusuna yanıtını ise "Kıskançlık biraz var. Özbekistan’da dizilerde öpüşme sahneleri ya da üstsüz sahneler yok. Onun da çok alışık olmadığı bir sistem. Aslında alışma aşamasında şu an. Şaka bir yana, Yulduz da oyuncu olduğu için buraları kolay aşıyoruz." oldu. 

Yorumlar (0)