Eser Yenenler'den Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir açıklaması

MAGAZİN 03.10.2022, 08:51 04.10.2022, 11:59
Eser Yenenler'den Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir açıklaması

Oyuncu Demet Özdemir'le 28 Ağustos'ta muhteşem bir düğünle evlenen şarkıcı Oğuzhan Koç'un nikah şahidi yakın arkadaşları İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler'in yerine Acun Ilıcalı olmuştu.

Oğuzhan Koç'un Eser Yenenler'i nikah şahidi yapmaması çok konuşulmuştu. Eser Yenenler konu ile ilgili sessizliğini günler sonra bozdu. Eser Yenenler, yakın dostu Oğuzhan Koç'un Demet Özdemir'le evlenirken nikah şahidi olmamasına Doğu Demirkol'un sunuculuğunu üstlendiği "Alelade Show" programında açıklık getirdi. Eser Yenenler, "Oğuzhan Koç'u nikah şahidi yapmana rağmen, Oğuzhan Koç'un seni nikah şahidi yapmamasına bozuldun mu?" sorusuna cevap verdi.

Doğu Demirkol'un sorusu üzerine Eser Yenenler şu açıklamayı yaptı: "Hiç bozulmadım. Biz bu konuyu konuştuk zaten öncesinde. İbrahim'in düğününde nikah şahidi Oğuzhan Koç ve ben olduk diye, Oğuzhan Koç'un düğününde de bizim olmamızı beklediler. Biz öncesinde konuştuk, Yılmaz Erdoğan ile Acun abi nikah şahidi olacaktı. Yılmaz Erdoğan düğüne gelemiyordu, son anda geldi. O yüzden de Acun abi olsun dedi. Bizim aramızda hiç problem değildi bu yani. Böyle güzel bir evlilik durumu varken bu olayın bu kadar büyümesi... Bizim aramızda olmayan problemin büyümesine şaşkınım. Konu anlamsız bir yere gitti. Bizim hayatımızda Acun abinin yerini Seda Hanım da bilir. Abimiz, arkadaşımız gibi. Yılmaz Erdoğan nasıl babamız gibi, Acun abi de arkadaşımız."

Yorumlar (0)