Eşine boşanma davası açan Şeyma Subaşı nafaka istemiyor!

MAGAZİN 27.09.2023, 11:41
Eşine boşanma davası açan Şeyma Subaşı nafaka istemiyor!

Şeyma Subaşı, 4 ay önce görkemli bir düğünle nikâh masasına oturduğu Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi’den boşanıyor. 

Hürriyet'in ahberine göre;  ayrılma konusunda anlaşan çift, evlilikleri bir yılı doldurmadığı için evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle çekişmeli olarak boşanma davasını açtı. Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi, mahkemede tanık dinleterek anlaşmalı olarak boşanacak. Mahkemeden gizlilik ve yayın yasağı kararı da aldıran çiftin birbirinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat ya da mal rejimine dayalı alacak talebinde bulunmadığı öğrenildi.

PSİKOLOJİK ŞİDDET UYGULADI İDDİASI

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi, kısa bir ayrılığın sonunda barışıp hemen ardından da nikâh masasına oturmuştu. İddialara göre Alsaloussi, Subaşı’na psikolojik şiddet uyguladı. Sosyal medyada da Mohammed Alsaloussi’nin aslında milyarder değil dolandırıcı olduğu, sahte isim kullandığı, babasının da bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalıştığı öne sürüldü. İşinsanının Kaliforniya’dayken tutuklandığı da iddia edildi.

Yorumlar (0)