Gökhan Alkan turizm elçisi oldu!

MAGAZİN 09.08.2021, 11:01 10.08.2021, 09:31
Gökhan Alkan turizm elçisi oldu!

atv’nin Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kalp Yarası’nın yıldızı Gökhan Alkan, Hatay’ın gönüllü turizm elçisi oldu!

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği dizide Hatay-Antakya’nın köklü ailelerinden Sancakzadeler’in veliahdını canlandıran Gökhan Alkan, Ferit Sancakzade karakteriyle büyük ilgi görüyor. Ferit, İstanbul’da tanışıp doğup büyüdüğü şehre getirdiği Ayşe’ye her fırsatta Hatay’ın güzelliklerini anlatıyor.

Gökhan Alkan’ın bölgenin efsanelerini Ayşe’ye anlattığı ve Hatay mutfağının eşsiz lezzetlerini tanıttığı sahneler, izleyicinin bölgeye ilgisini de artırdı. Sosyal medya hesaplarından da her fırsatta Hatay’ın güzelliklerini gözler önüne seren Alkan, adeta Hatay’ın gönüllü turizm elçisi oldu. Çekimleri Hatay’da gerçekleştirilen Kalp Yarası’nın başarısı, kültürlerin kesişme noktası olarak bilinen, eşsiz mutfağı ile ziyaretçilerini mest eden şehri, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline getirdi.

Kalp Yarası; genç yıldızlarla usta oyuncuları bir araya getiren güçlü oyuncu kadrosu, eşsiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile atv ekranında Pazartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?