Gonca Vuslateri hamile olduğunu duyurdu

MAGAZİN 16.10.2023, 08:54 16.10.2023, 16:15
Gonca Vuslateri hamile olduğunu duyurdu

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hamile olduğunu duyurdu. 7 aydır birlikte olduğu sevgilisiyle mutlu bir ilişkisi olduğunu belirten Vuslateri, anne olmayı istemediğini ancak bu durumu kabul ettiğini söyledi. Ayrıca, sevgilisinin ünlü olmadığını ve onun hakkında konuşmayacaklarını da belirtti. 

Vuslateri şu ifadeyi kullandı; "Evet hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten. öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor."

Anne olmak çok istemedim' açıklamamı önüme getirmeyin. Hala aynı fikirdeyim. Sadece gelene 'git' demiyorum. Bu da seçimim. Hazır demiyorken de bu beni otomatik çocuk annesi yapar. Kendini kaybetmiş annelik ayinlerinde görünür müyüm bilmiyorum ama gayet cool akıyor hayatım."

"MÜKEMMEL BİR SEVGİLİM VAR"

Mükemmel bir sevgilim var. Gözüne ilk baktığımda 'bu adam' dediğim. Hala da o adam. Sanırım hep o. Fakat ünlülük işinde değil. Var olmak istememek demokratik hakkı. Öyle de olacak. Biz onu göreceğiz fakat hakkında konuşmayacağız. Nasıl ama? Cillop. Çünkü herkes baba olamaz. O bir baba adayı. Ne isterse o. Evlilik tabii çocuk haberini aldığımda düşündüğüm bir şey. Bir kez evlendim. Gelinlik, takı, tabak çanak, pasta-börek sevmiyorum zira acayip rahatsız edici bir ses.

Tüm düğünlerin ses sistemi korkunçtur. Düğün kanaatim budur. Aile hukuku her şeyin üstündedir. Olmalıdır. Çocuğun özlük hakları için. Fakat hava soğuk, ısınınca bir düğün yaparım."

Yorumlar (0)