GQ Türkiye Men Of The Year 2023 heyecanı başlıyor

MAGAZİN 14.12.2023, 14:00 14.12.2023, 15:54
GQ Türkiye Men Of The Year 2023 heyecanı başlıyor

Samsung Galaxy ana sponsorluğunda GQ Türkiye Men Of The Year 2023 heyecanı başlıyor. GQ editörleri, yazarları, danışmanları ve okurları tarafından belirlenen müzik, spor, moda, sahne & gösteri, gastronomi, iş dünyası ve sanat dallarında üretimleri ve duruşlarıyla başarıya kapı açan isimlere ödülleri 18 Aralık tarihinde törenle takdim edilecek. Bu yıl derginin 11, ödül gecesinin ise 10. yılı kutlanıyor. Her sene Yılın Tasarımcısı, Yılın Şefi, Yılın Farkındalık Yaratan İş İnsanı, Yılın Stil Sahibi Erkeği, Yılın Sporcusu, Yılın Hype’ı, Yılın Yükselen Yıldızları, Yılın Komedi İnsanı, Yılın Oyuncusu’nun belirlendiği ödüller, bu yıl da törende açıklanacak. Gecede ayrıca ‘’Zamansızlık’’, ‘’Göz Alıcı Başarı’’, ‘’10. Yıl Özel Ödülü” ve “Yılın İlham İlham Veren Kadınları’’ özel kategorilerinde ödüller sahiplerini bulacak. 

Samsung Galaxy ana sponsorluğunda GQ Türkiye Men Of The Year 2023 ödül töreni, 18 Aralık Pazartesi günü The Ritz-Carlton İstanbul’da gerçekleşecek. Kırmızı halıdan törene gecenin tüm detayları GQ Türkiye dijital platformlarından canlı olarak yayınlanacak.

GQ Türkiye Men Of The Year bu sene, teknoloji ve modanın mükemmel uyumunu sergileyen, yenilikçi felsefesiyle moda dünyasında da adından söz ettiren Samsung Galaxy'nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Samsung Electronics bu ortaklıkla, teknolojik yeniliklerin günlük yaşamın bir stil unsuru haline nasıl dönüşebileceğini ve modern tüketici yaşam tarzlarına nasıl entegre edilebileceğini üst üste dördüncü defa gösterme fırsatı bulacak. 

Gecenin diğer destekçileri ise Hemington, Peugeot, Brothers ve Organics olacak ve ödül törenine mekan sponsoru olarak The Ritz-Carlton İstanbul ev sahipliği yapacak.

Yorumlar (0)